Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
@jeroenk wrote:@vixentje wrote:@jeroenk: Ik heb contact met de ombudsdienst en er blijken toch dossiers te zijn die niet onder garantie zijn gevallen door slechte diesel te tanken.
Ik vraag mij af hoe zoiets kan, elk tankstation heeft een certificaat dat hij goede diesel afleverd. Dus ik versta...
Ik heb uiteindelijk mijn auto laten slepen naar de garage van aankoop en ik kreeg net te horen dat er 1 injector stuk zou zijn en dat vervangen ze. Hiet ligt allessinds toch niet aan de diesel (ben ik blij).
Maar nu vraag ik mij toch af de ene zegt 4 vervangen en de garage die garantie moet...
Dat vraag ik mij ook af.
Aangezien de G2 garage waar ik hem gekocht heb bijna 2 uur rijden is moet ik hem laten takelen. Ik heb net de dienst van garantiekwestie aan de lijn gehad en ik moet bewijzen waar ik getankt heb.
Hij wist mij ook te vertellen dat er veel dossiers zijn geopend en niet...
Hoi,
Ik zit met een probleempje ivm vervanging/reiniging/vertrouwen.
7 maanden geleden kocht ik een Vivaro 2.0 diesel onder G2 economy garantie.
Vorige week kreeg ik een opbrandend lichtje van de motor met het woordje stop hierin.
Ik kon geen gas meer geven dus ik ben aan de kant gaan...