Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Geschikt moest gechipt zijn , dus 1 ecu is gechipt de andere niet die ene gechipte mag mee mee naar de volgende, maar geloof dat dat niet zo makkelijk gaat.
Nu zit ik met t volgende, de ene ecu is geschikt en wil ik eigenlijk in die andere hebben , maar dan moet alles mee toch? Kabelboom met alles erop en eraan …..???