Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
hallo beste mensen is er iemand die mij vertellen kan hoe je linksachter bij een rekord sedan 1.7 het wiellager moet vervangen mijne is zo juist gestorven wat moet ik allemaal los dreaaien en is het makkelijk te doen of moet je echt een halve garage uitrusting hebben om te vervangen laat het mij aub via u2u of mail weten vierkantebroek@hotmail.com alvast iedereen bedankt voor de info:(
Je zal toch een redelijke uitrusting moeten hebben. Steekassen moeten eruit getrokken worden met een slagtrekker. Lagers verwijderen en de nieuwe erop zetten met een werkplaatspers.
Die heeft niet iedereen zomaar in zijn schuurtje staan. Of je moet er zelf een maken.
tering ben ik blij mee zit blijkbaar een kegellager in en er zijn twee soorten een bredere en een smallere god weet welke ik moet hebben en hoe goed komt zoiets los:fy1