Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Ben ook opzoek naar deur rubbers, likkers enz (alleen voor de deuren ) koplampen , zwarte deurpanelen, spiegels (normale platte) en witte knipperlichten dus!
deur rubbers (2deurs) schijnen van een corsa a 2deurs goed te passen, zouden alleen iets dikker zijn, en daardoor moet je de deur iets harder dicht doen.
raamlikkers durf ik niet te zeggen of daar ook iets van past