Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Hallo heb net een corca van 2006 gekocht , wil daar winterbanden op leggen welke maat heeft de velgen , kan 4 kopen, 4 gaten 100, pas deze op deze auto, of waar moet ik op letten.
algemene vraag ? heb 2000 euro uitgegeven voor deze auto met gas installatie gekeurd tot 2025 is dat redelijk???
Velgen voor je corsa zijn volgens mij 4×100 en dan 14″ geen idee van de et waarde en ik dacht 185 breed
2000 euro voor een corsa op gas zegt weinig of het een goede auto is.. Wat is de history van de auto.. Van wat voor doelgroep mens is de auto geweest?? Oudere mensen of petjes volk… En is hij goed onderhouden of is er mee van apk naar apk gereden??