Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Bij de Senator A1 van mijn zwager is de rechtervoorveer gebroken.
De linker is gewoon nieuw te bestellen, maar schijnbaar anders dan de rechter die niet nieuw te leveren is.
Nu kan ik wel aan 2 complete veerpoten komen van een A2.
Kan ik deze gewoon eronder plaatsen?
Bij voorbaat dank.
Jip past gewoon 100% enigste wat anders is zijn de veren van een A2 die hebben 1 kleinere wikkeling en die A2 veerpoten hebben een houder voor de stabistang.
Ik heb zelf A2 veerpoten met veren van een BMW E36 van het merk Eibach teminste dat staat derop.