Hallo lezers,
Sinds een halfjaar ben ik in het bezit van een Opel Astra sports tourer 1.6 Turbo sport, auto rijd perfect maar heb toch een probleem waar ik niet uit kom.
Als ik een fietsendrager of aanhanger aan koppel branden alle verlichting (achteruitrij, rem, dag, knipper, mistlicht), heb alle zekeringen er al eens uitgehaald maar het blijft mooi door branden. Het maakt niks uit of ik de auto stationair heb draaien of ik heb hem uit met de deuren op slot, ook dan blijft alles branden.
Op de auto zit een 13 polige aansluiting, op de fietsendrager zit dat ook maar op de aanhangwagen zit een andere waar ik dan een adapter voor heb. maar maakt geen verschil hij doet het bij beide.
Ben alle zekeringen al bij langs geweest (in de kofferbak) hier zijn twee gereserveerd voor de aansluiting en worden keurig gebruikt.
Zit er ergens sluiting of anders iets
Wie kan mij hier bij helpen, wie heeft de juiste tip.
Groet,
Jelle Jan