Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Ik heb een probleem met mijn Zafira 1.8 2007 het lampje storing gaat aan als mijn fan aanslaat . Bij het uitlezen van de auto kwam er uit dat de fan een te lagen spanning heeft .
Nu hebben we de relais vervangen en de fan vervangen .
Maar het lampje storing blijft aan gaan als de fan aan springt .
It’s a rather common problem with Opels. You should check the wires near the engine inside the black tubes. They wear down because of vibration. Like this (the picture is not mine):
PS. Sorry for English, still learning Dutch, hope it’s ok. :)