Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Hallo iedereen , kan iemand mij vertellen wat een Hall- / impulsgever van een zafira B- bj 1999 voor functie heeft?
Mijn wagen start niet direct genoeg naar mijn zin en ben zelf naar de oorzaak aan het zoeken,vandaar.
Alvast bedankt
Excuseer mij ,maar door mijn hele drukke agenda had ik er ook niet bij vermeld dat het om een 1900 diesel gaat van 74KW.
Ik heb reeds de distributieriem en toebehoren vervangen,alsook de mazoutfilter.Het duurt soms 5 tot 7 sec. nadat het voorgloeilampje uit is voor hij aanslaat.
Héél soms (weinig dus) slaat hij binnen 2 sec. aan zoals het eigenlijk hoort.
EGR klep is een half jaar geleden vernieuwd.
De hall-impulsgever dacht ik dat dat iets te maken had met voorgloeien of zo.
as de riem vervangen is, kijk dan nog maar eens of die goed optijd staat, hij hoeft maar 1 tandje verkeerd te staan en dan duurt het langer voordat die aanslaat
Mijn riem is wel bij een betrouwbare opelgarage vervangen.
Ik dacht ook het zelfde als u(tijdstip-positie nokkenas) maar dat zal wel ok zijn vermoed ik.
Kan ik ergens vinden waar het voorgloeicontact zit.