Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
als ik mijn airco opzet gebeurt het dat de ruit van het ene op andere moment aanslaat met damp langs de binne kant.
ik dacht dat dit mischien aan de filters zou kunnen liggen, maar kan er mij iemand vertellen waar deze zich bevinden, en of dat het hier aan kan liggen.
of heeft er soms iemand een ander idee.
alvast bedankt
Op je voorruit gebeurt precies hetzelfe als wanneer je een lekker koud biertje uit de koelkast pakt… door het temperatuurverschil”koud aan de binnenkant en warm aan de buitenkant, gewoon natuurkunde..niets bijzonders