Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
ik heb een aftermarket radio in mijn d corsa geplaatst met canbus box en alles maar als de radio aangaat blijft het dashboard schermpje waar de datum op komt staan op WELCOME! En de stuurwielbediening werkt niet als ik via de instellingen instel op het model d corsa geeft de radio functionless aan kan iemand me hiermee helpen? Alvast bedankt
Ik heb het probleem gevonden blijkbaar de stekker die in de passagierskant in de deur zit gaf soms wel soms geen cntact met de speaker waardoor geeneen speaker het meer deed. Nu is mijn vraag komt dit vaker voor? En is dit dan gewoon slecht contact of een kabelbreuk? Want nadat ik de stekker los gehad heb en schoon geblazen heb ik een paar drempels gepakt en heb ik geen gekraak meer en de muziek valt niet meer weg
Dit probleem heb ik nog nooit gehoord, maar goed een kabelbreuk is zeker mogelijk, pech hebben met slecht contact ook.
Je kan preventief kijken of je een kabelbreuk kan vinden, eventueel met een multimeter. Maar de tijd zal het zeker leren
Het is toch een kabelbreuk denk een hele kleine want heb nu wel weer iets vaker geluid en ligt echt aan een rotonde of drempel morgen maar eens verder kijken, bedankt voor je reactie!
Auteur
Berichten
5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.