Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Ben bezig om een parrot ck3100 in te bouwen in een opel zafira uit 2008.
Nu heb ik alles op zijn plek liggen, en originele stekkers ertussen.
Heb ook een verloop gekocht voor het schakelen van de voeding, maar hier zit geen geschakelde +12 v op.
Waar kan ik deze weghalen ?!
WIE O WIE KAN ME HELPEN !!
Zit niet altijd bij de sigaretten aansteker dit is afhankelijk van het type voertuig, als je ECC hebt kan hij ook in die kabel boom zitten of je moet heb bij de verlichting schakelaar weghalen.
Heb hem gevonden !! Gewoon bij de kachelschakelaar.
Even meten, er is een dikke rode/witte draad. Deze zit naast de zwarte.
Daar even op solderen en voila !!
Dankzij een ander forum op internet gevonden.
De sigarettenaansteker was bij constante stroom, daar had ik niets aan.
Maar jongens, dank voor jullie meedenken !!
Auteur
Berichten
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.