Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
:help: :help: Opel Corsa c heeft bij 2000 toeren een ratel geluid daaronder geen last van en daarboven ook niet Het komt rechts voor weg .Heb een video gemaakt maar kan het niet plaatsen
Misschien iets van een hitteschild? Die wat op je uitlaatspruitstuk zit, deze willen weleens rammelen omdat de schroefgaten stuk gaan(roest en vibraties)
Heb het gevonden. Het geluid kwam bij de kachel weg de heater .Als ik Het iets naar achter trek is het weg .Dus nu alleen nog Kijken hoe ik het kan vast zetten of klemmen
Auteur
Berichten
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.