Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
in mijn opel astra F cabriolet werkt de temperatuur indicator niet, hij blijft beneden staan net boven de blauwe lijn. ik vermoed mogelijk de sensor, alleen ik kan nergens vinden waar deze sensor zit. zou iemand mij kunnen vertellen
Volgens mij hebben die 2 sensoren en die zitten als je voor de auto staat aan je linker hand waar een krul slang naar de radiateur gaat.
1 sensor (met stekker) geeft de temperatuur door aan de ECU en de andere is voor het dash (deze heeft een schuifconnector).
Auteur
Berichten
3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.