nieuwe astra coconut brown

Forumindex Forums Modellen Astra nieuwe astra coconut brown

2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
  • Auteur
    Berichten
  • #18336421
    Hans Van Acker
    Deelnemer
      Lid sinds:
      8 January 2017

      Hi

      ik ben van plan een nieuwe astra te kopen
      nieuwe model astra break sports tourer, innovation
      kleur coconut brown
      met interieur ligt naturel en coronado brown
      heeft iemand ervaring met deze auto
      en wat denken jullie van het kleur?

      grtj

      #18336474
      Escudo
      Deelnemer
        Lid sinds:
        1 December 2016

        Beste Hans,

        Ervaringen m.b.t. de auto in het algemeen zijn zat te vinden hier op het forum. Ikzelf ben uiterst tevreden met die van mij (1.0T) en zou hem iedereen aan willen raden. Ik heb die van mij in het zilver besteld, wellicht wat saai, maar ik vind het een chique kleur, zeker met de chromen strip op de zijkant. Mijn collega heeft een zwarte en persoonlijk vind ik dat erg mooi, tot aan de achter-zijkant. Dan vind ik de chromen strip misstaan.

        Mijn eerste kleurkeus was ook de bruine kleur die jij zou willen kopen, aangezien ik dit op veel auto’s erg mooi vind staan en het een weinig gemaakte keus is. Echter, omdat het ook een donkere kleur is, leek mij de strip ook hier te misstaan, waardoor ik dus een andere kleur heb gekozen. Achteraf ben ik daar zeer content mee, al zag ik laatst een bruine rijden en op het eerste oog leek het mij wel wat. In ieder geval weer eens wat anders.

        Uiteindelijk is het altijd een kwestie van smaak… Mijn advies; Bekijk een aantal donkere kleurvarianten en bedenk dat het donkerbruin een zelfde soort beeld achterlaat en bepaal dan of je het mooi vind of niet. (en dan denk ik met name aan de ‘rouwauto-strip’. Als jij het mooi vind, doen. Wat anderen denken doet er niet toe.

      2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
      • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.