Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Ik ben op zoek naar een kompleet en org. Opel navigatiesysteem voor mijn vectra (1999 facelift).
Wie kan me verder helpen?
Aanbiedingen graag met foto’s en prijs.
Mijn e-mail adres; M.Postel@kpnplanet.nl
Is die het zelfde als van een omega B1 want dan heb ik er nog wel een paar
gr berry
Nee
de Carin heeft een ander display (bij de vectra zit die in de asbakunit)
de NCDR is bij de omega dubbeldin (NCDC) en bij de vectra enkeldin (NCDR) tevens is ook het kleuren display anders