Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Momenteel ben ik bezig met de restauratie van mijn B1 en de sparborden zijn niet in al te beste staat. Ik wil graag nieuwe/andere maar ik heb twee vragen:
Het is een B1 met zwarte bumpers. Zijn deze spatborden afwijkend van B1-spatborden met chrome bumpers?
De spatborden hebben pinnetjes voor de sierlijsten. Wat zijn de alternatieven als deze pinnetjes niet aanwezig zijn?
Vraag 1:deze spatborden zijn het zelfde, alleen de B2 heeft andere uitsparingen extra voor de voorbumper.
Vraag 2:je hebt speciale pompnagels hier voor, of als je nog iemand weet die een oud mobiel puntlasapparaat heeft kan ze er ook op puntlassen zoals ze dat vroeger deden.
Succes met vinden want bij zal denk ik niet makkelijk zijn.
Ik heb daar niet zo gouw een foto van, maar je moet je voorstellen een pompnagel maar dan met een bevestiging kop erop waar je normaal het bevestiging clipje over schuift.