Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Vanavond even wat gehaald bij de mac.. dus zet de motor uit. En er komt eem vreemd geluid uit me dashboard?
ook al staat de auto uit, iedere 5 a 6 minuten blijft het geluid terug komen, ook al staat de auto op slot. Lijkt achter het dashboard kastje vandaan te komen?
Nouja dat durf ik je niet te zeggen.. maar ik irriteerde me vooral aan het geluid. Nu zal zon motortje niet veel stroom gebruiken.. dus een lege accu zul je er niet zo snel van krijgen denk ik.
Maar ik ben wat dat betreft nogal een pietje precies.. als iets stuk is of niet zo hoort word het gefikst.
Mijme ging dus niet meer vanaf buitenlucht naar recirculeren.
ja dat is een kwaaltje bij de astra G/H ik meen 36 euro voor een nieuwe, maar ik heb de G van mij toen gewoon in de buitenstand gezet en de stekker losgemaakt.