Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Ik ben sinds 3 weken de gelukkige bezitter van een Astra G 1.8 uit 2003. Voor weinig kunnen overnemen van een oud vrouwtje. Meer krassen en butsen dan kilometers: er staan nog geen 45000 km op de teller. Als eerste heb ik er nu parkeersensoren (achter) ingebouwd. Ik ben van plan om hem wat op te knappen, Volgende stap is sportstoelen inbouwen.