Goedemorgen ik had een kapotte dynamo in m.n opel meriva 2003 1.4 16v. Op dat moment was tijdens het rijden de dimlichten in 1x uitgeschakeld. Door gemeten kreeg geen stroom meer. Ik heb gisteren de dynamo vervangen ben de melding (accu lampje) nu kwijt alleen de dimlichten werken nog steeds niet verder werkt alle verlichting. Ook de mistlichten en groot licht. Zekeringen zijn heel. Is dit een veilige modus of zo? Wie weet er een antwoord alvast bedankt.
Dat is wel raar, voor zover ik weet werkt jou meriva zonder canbus en dus ook geen veilige modus of iets. Misschien het relais voor de dimlichten ? Wel toevallig dan, en het simpelste is nogmaals accu eraf, paar minuten wachten en weer erop. Helpt soms ook bij vage storingen.
het is opgelost het waren inderdaad de lampen zelf deze had ik ook al vervangen. alleen na het plaatsen van de nieuwe dynamo blijkbaar weer gesprongen. Nu werken ze weer prima. bedankt voor jullie hulp :thumb
Auteur
Berichten
7 berichten aan het bekijken - 1 tot 7 (van in totaal 7)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.