Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Hallo,
Ik ben nieuw hier op het forum en heb nog niet zo lang een opel astra station h.
nu werkt sinds een dag of 2 mijn afstandsbediening op de sleutel niet meer en heb de batterij al vervangen weet iemand hoe ik dit moet oplossen of wat het kan zijn?
Het kan dus zijn dat je je afstandsbediening keer opnieuw moet inleren.
Dit kun je zelf doen heb wel een programma waar in staat hoe het precies werkt.
Zowiezo door aantal keren sleutel op contact te zetten en dan de afstandsbediening bedienen.
Laat maar weten als je hulp nodig hebt.
Groetjes,
Jurgen
Auteur
Berichten
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.