Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Bij mijn opel astra H 1.7CDTI station is sinds de vakantie bij warm weer de bekleding bij de voeten van de bijrijder steeds nat.
Kan dit condens van de aircoleiding zijn?
en is dit te verhelpen?
Airco werkt goed en mis ook geen koelvloeistof.
Onder de auto zit een slang voor de afwatering. Die zie je altijd druppelen als de airco aanstaat…
Die zit vaak verstopt en dan kan die zn water niet kwijt, dan loost ie het in de auto. thv de bijrijders vloerbedekking
Onder de auto zit een slang voor de afwatering. Die zie je altijd druppelen als de airco aanstaat…
Die zit vaak verstopt en dan kan die zn water niet kwijt, dan loost ie het in de auto. thv de bijrijders vloerbedekking
tis een rubber slang, paar keer kneden en de troep komt wel los.
En anders even doorprikken met iets….
Je moet alleen ff zoeken waar die onder de auto uitkomt. Zit ongeveer bij het schutbord vaak.