Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
je bedoeld de fan wat bij de radiateur zit, aan de zijkant zit een ronde schakelaar ingedraaid en daaraan zitten 2 kabeltjes, deze zullen wel door verbonden zijn om dat de fan zeer vermoedelijk niet aanslaat als de motor te warm wordt
Nee gaat inderdaad om de koeling van de motor. Kan niet zeggen dat ie doorverbonden is, motor heeft altijd normaal gefunctioneerd.
Mss temperatuur sensor ? Maar dan zou motor ook warm moeten lopen toch ?
Als jij zegt dat die 2 draden niet door verbonden zijn zou ik het zo 123 niet weten,ik zou het in elk geval goed na kijken, of je temperatuur sensor zou al los moeten liggen, maar dan slaat de fan nog niet aan omdat ik dat zelf al heb geprobeerd om de meter te testen.