Waar breng je de tolbadge aan ?

Forumindex Forums Modellen Grandland X Waar breng je de tolbadge aan ?

3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
  • Auteur
    Berichten
  • #18558739
    edb
    Deelnemer
      Lid sinds:
      18 April 2016

      Ik heb zoals reeds vroeger gemeld heb ik sedert een paar weken een nieuwe Opel Grandland 2025 electric en ga er ik september mee door Frankrijk toeren.  Nu denk ik er aan (na een dertigtal Frankrijkreizen zonder badge) me nu toch een tolbadge Bip and Go aan te schaffen.  Ondanks het feit dat het niet zo druk is aan de péages in de maand september, maar toch moet je telkens je bankkaart uithalen, ticketje inbrengen … enfin, het kost wat tijd.

      Maar het probleem is dat ik nu lees dat de tolbadge niet kan gelezen worden door de péage, wanneer je een verwarmde voorruit hebt.  Die metalen draadjes in de ruit zouden er nl. voor zorgen dat het signaal niet kan opgevangen worden door de péage.  Bij sommige auto’s heb je een zone met zwarte spikkels rond de achteruitkijkspiegel, waar dus geen verwarmingsdraadjes zitten en indien je daar de badge plaatst, is er geen enkel probleem.

      Natuurlijk heeft de Grandland, én verwarmingsdraadjes over gans de voorruit, én geen zone met zwarte spikkeltjes.  Waar kan je dan je badge kleven zodat hij wel degelijk kan gelezen worden door de péage ?  Sommigen zeggen ‘gewoon op het plastiek ding kleven waar de achteruitkijkspiegel op gemonteerd is  (??)  Misschien hebben sommigen van jullie ervaring met dergelijk “probleem”.

      #18558760
      jopsa
      Deelnemer
        Lid sinds:
        3 May 2019

        Lijkt me aanneembaar.

        Mijn GLX had geen verwarmde voorruit, en het lukte elke keer.

        Mijn huidige wagen heeft wel voorruitverwarming en het poortje bleef af en toe wel eens gesloten.

        #18558766
        Floki
        Deelnemer
          Lid sinds:
          17 March 2022
        3 berichten aan het bekijken - 1 tot 3 (van in totaal 3)
        • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.