Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Heb de achterlichten vorig jaar gedaan. Past maar wel foutcode 21 & 22.. nog geen tijd gehad om dit met weerstanden / canbus op te lossen.
Koplamp wordt een ander verhaal, facelift units hebben een andere vorm.
Dan moet de voorbumper ook gedaan worden. Naar mijn idee zijn de zijschermen hetzelfde. Maar if ik dat nog ga doen.
Vraagje??
Heb je de weerstanden/canbussen al kunnen doen??
ik wil zelf ook deze achterlichten monteren want vind ze vele malen mooier dan de rode.
Mijn Meriva heeft donkere koplampen met een lens erin, het is geen gefacelift model. Mischien kan je die monteren als de gefacelifte modellen niet passen😉