Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
hallo allemaal ik heb een probleem. Ben net twee weken in het bezit van een Astra k 1.0 sporttourer. Ik heb deze mee gehad op vakantie en hij hield op een gegeven moment iets in en op display kwam te staan motor vermogen verlaagd en dienst versnellingsbak. Naar de dealer geweest deze gaf aan na uitlezen dat verhouding tussen bak en motor niet gelijk loopt en dan aangeeft dat ie slip ziet in de bak. Dit zou te zijn te verhelpen door software update maar die is er nog niet. Tevens was er ook iemand die al veel langer rond loopt met dit probleem. Na uitlezen en wissen komt de storing zo terug erg irritant. Zijn er hier meer mensen die er last van hebben en evt oplossing weten. Graag hoor ik van jullie.
Zojuist ook even mijn onderkant bekeken en de druppels bak olie hangen er onder. Incl vlekken op het oprit. Dus ja ophalen en niet eerder weer brengen voordat ie klaar is.