Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Ik weet dat een paar forumleden hier een zelfde swap hebben gedaan als waar ik nu mee bezig ben, een c20xe in een rekord c. Een van de dingen waar ik tegen aan loop is de carterpan. Ik heb nu een pan van een manta 18s, maar die past niet.
Wordt dit zelfbouw of zijn er andere oplossingen? :help:
Ik heb zelfs eens een c20ne (zelfde bouwwijze als c20xe) van een Omega A in een E Rekord gemaakt. Deze had de “bult” van het carter voor de vooras, en paste zo in de Rekord.