Forumindex › Forums › Overige › Opel algemeen › ontbekende geele lampje Opel Combo D
- Dit onderwerp bevat 4 reacties, 3 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 6 maart 2018om 16:53 door
coolrick.
-
AuteurBerichten
-
15 februari 2018 om 16:29 #18352817
Hallo,
Sinds een paar dagen zien ik dit lampjes op de display van mijn Opel Combo D (model van 2014). Niks in de aanleiding, de Opel garage (pic. verzonden by email) ken het niet. Vrienden die ook een opel heeft ken die ook niet. Niks gevonden op Internet en mijn ELM327 adapter zegt geen fout.
Kan iemand mee helpen ?

Alvast bedankt :help:
:dank-u:15 februari 2018 om 21:19 #18352823Lijkt (met enige fantasie) wel een bestelwagen waarvan de motorkap openstaat, zit de motorkap goed in de vergrendeling?
Groet,
Jasper
16 februari 2018 om 17:53 #18352838Wel bedankt Jasper maar alles is goed dicht (had al en nu opnieuw nagekeken). Ik heb gezien het kan komen van een vijs niet goed gedraaid (ik heb de goote ouderhoud moeten doen enkele weeken geleden) maar ik ziet niks en weet heel weinig van mecanika. Ik wil niet opnieuw bij mijn Opel garage gaan omdat zij zullen vragen voor betalen (en het kan komen door de onderhoud dus hun fout). Kan u helpden ?
:help:
Rick
19 februari 2018 om 14:40 #18352961[quote quote=18352838]Wel bedankt Jasper maar alles is goed dicht (had al en nu opnieuw nagekeken). Ik heb gezien het kan komen van een vijs niet goed gedraaid (ik heb de goote ouderhoud moeten doen enkele weeken geleden) maar ik ziet niks en weet heel weinig van mecanika. Ik wil niet opnieuw bij mijn Opel garage gaan omdat zij zullen vragen voor betalen (en het kan komen door de onderhoud dus hun fout). Kan u helpden ?
Rick[/quote]Als het sinds het onderhoud is, dan hebben ze waarschijnlijk ergens een fout gemaakt, en dan moeten ze dat dus herstellen.
Gewoon teruggaan naar de garage waar je de beurt hebt laten doen, en eisen dat ze het herstellen.
Daar mogen ze je niet extra voor laten betalen.6 maart 2018 om 16:53 #18353535Bedankt ook aan Byjugo.
Ik ben ondertussen terug geweest naar de garage. Na 10 minuten onderzoek met hun computer zeggen zij mij dat het komt van een van mijn achteraan detector die kapot is. Diagnostic kost mij €23 en zij vragen €108 zonder BTW om de stuck te vervangen maar dan komt nog de prijs van het werk bij (dus ongever €200). Ik vraag mij toch af omdat de licht is niet altijd aan sinds min laatste melding. Ik laat mijn sensor kapot. Het stopt mij niet om met de wagen te rijden en ik denk meer en meer om naar een andere garage te gaan in de toekomst.
Nog vriendelijke bedankt voor julie hulp.
Gr.
Rick
-
AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.