Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
ik heb een compleet dbilas throttle bodie set steken maar kom er net achter bij het vullen van de koelvloeistof dat deze lekt aan het spruitstuk.
meer bepaald waar de koelvloeisof in het blok gaat. Hoe komt dit? en wat kan ik daar aandoen?
alles staat goed vast en zit nieuwe dichting tussen..
Kun je eens een foto plaatsen van wat er nu op je blok gemonteerd zit?
Als dat is wat eerder op de foto’s staat dan die je nu gepost hebt is het geen origineel dbilas setje.