Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Wie kan mij laten zien of vertellen hoe je de bumper eraf kunt halen van een astra h uit 2007 wil er sensoren in maken. ik heb gehoord dat er markeringen in staan aan de binnen kant om te boren. Heb een trekhaak dus dat is een beetje lastig om er dan bij te kunnen.
Hallo hier een beschrijving voor het demonteren van de bumper 2xschroeven in de wielkuip onder de achterlichten onder in het midden en bij een hachtback onder de kenteken plaat 2 schroeven Mvg Erik
Auteur
Berichten
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.