Hallo
Ik heb bij een Corsa B, 1999 het bedieningspaneel van de kachel vervangen,waarbij ook een aircobediening op zit.
Het is het orginele opel onderdeel,wat bij de dealer vandaan komt.
Nu werkt alles naar behoren,maar vergeleken met het oude paneel is is de bediening voor de achteruitverwarming iets anders als ik verwacht had.
Bij de oude trok je de knop uit en ging het lampje branden en de verwarming van de achterruit was een feit.
Maar nu bij het nieuwe paneel brand het lampje al constant als het contact al word aangezet.
En als men aan de knop trekt word deze weer teruggetrokken dmv van een veer(bij uitrekken knop),maar je hoort wel het relais klikken op het moment dat je de knop uittrekt.
Bij het oude paneel is deze veerdruk niet aanwezig en kan men de knop gewoon uitrekken en weer induwen.
Is het zo dat er ook een ander relais in moet omdat er dan een soort timer op zit???,dus na een bepaalde tijd de achterruitverwarming uitschakeld?
Graag zou ik hier een antwoord op willen.