Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Hallo. Ik heb een opel vivaro uit 2008 met daarin de cd70 navi. Maar de bc geeft alleen maar een timer functie aan.
Ik ben niet in het bezit van een opcom laat staan van kennis van auto electronica.
Is er iemand in de omgeving van den haag die eens zou willen kijken waarom de bc het niet doet?
Hoeft uiteraard niet voor niets…
Ik zou eens een keer kunnen kijken, ik werk overdag in zoetermeer en in het weekend zou je naar mij toe kunnen komen.
Roelofarendsveen zit niet zo erg ver weg :)
Auteur
Berichten
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.