Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
De titel zegt t al. Ik wil graag foto’s zien van Astra G’s die verlaagd zijn op 16” wielen.
Ik wil weten hoe dat eruit ziet. Ik heb al gegoogled maar weinig resultaat.
kijk hier even rond, als je goed leest kun je achterhalen welke foto’s verlaagd zijn en welke niet..
welteverstaan: de veelspaakwielen ( Borbet LS ) zijn 16 inch. In dit geval met 205/55-16 banden ( daardoor lijken de velgen imo wat kleiner ) en een verlaging van 40/30(V/A).