Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Vandaag problemen. Eerst wilde mn cabriodak niet open. Later wel. Na sluiten cabriodak wilde kofferbak niet dicht. Staat nu half open. Cabriodak wil ook niet meer open en dicht. Veel gepiep als ik aan de bedieningsknoppen zit. Wat kan ik doen?
Komt soms door het warme weer (hitte van de zon)
Dan willen de pompen nog weleens tegenzitten omdat er dan meer druk op staat..
Ff de pin onder je stoel uithalen, dopjes open die je ziet zitten als je de deur open doet,
Pin erin en ff alles met de hand sluiten.. En dan opnieuw proberen?
Weet je niet hoe het moet, ff je boekje raadplegen..
Auteur
Berichten
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.