Alarm storing op mijn calibra

Forumindex Forums Modellen Calibra Alarm storing op mijn calibra

  • Dit onderwerp is leeg.
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
  • Auteur
    Berichten
  • #17250761
    Marco van Akker
      Lid sinds:
      7 September 2012

      beste mede forumers

      Ik heb een probleem met mijn alarm op mijn calibra. Het is een alarm GT-111. Ik krijg mijn alarm niet meer uit, heb wel het gluid uit gezet maar de knipper lichten blijen knipperen terwijl ik er mee rij en dan laad mijn accu ook niet meer bij want dat word uit geschakeld tijdens alarm.
      Heb van de alarm computer de grote stekker er af gehaald dus het alarm zelf werkt nu niet maar ook op afstand de cv werkt nu niet. als ik de computer weer aansluit gaat gelijk het alarm weer in werking en knipperen de lichten weer. Zou niet weten wat het is maar wil het wel graag weer klaar hebben, weet iemand wat het kan zijn of waar ik misschien een andere alarm computer kan krijgen.

      #18049805
      Vannos
      Deelnemer
        Lid sinds:
        14 November 2010

        kijk eens bij alle schakelaars. ( onder de motor kap ) en bij de kofferbak. zitten schakelaartjes die je indrukt. Misschien een draad los ?

      2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
      • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.