Felsen remleidingen (ISO "bol" vorm)

Forumindex Forums Modellen Meriva, Agila Felsen remleidingen (ISO "bol" vorm)

  • Dit onderwerp is leeg.
2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
  • Auteur
    Berichten
  • #17242322
    rinus747
    Deelnemer
      Lid sinds:
      31 May 2010

      Er zijn 3 manieren om te felsen: Enkel, Dubbel, en de ISO “bol”
      Nu zie ik in mij zafira dat er voornamelijk leidingen van 4.75 worden gebruikt, en dat de ISO fels standaard lijkt. (heb ik dat goed gezien?)

      Nu wil ik een felssetje aanschaffen, maar niet zo’n professionele set van 175 euro
      Maar ….. Goedkopere sets hebben vaak niet het juiste “dopje”

      Wie kan mij aanbevelen welke set ik het beste aan kan schaffen voor m’n hobby? En wat kost die ongeveer?

      Groeten

      Rinus

      #17929161
      Fearless
      Deelnemer
        Lid sinds:
        9 January 2005

        Als je hem maar 1 keer gebruikt kan je ook een proffesionele lenen bij de garage. Of je laat even een leiding maken.

        Mijn ervaring met die goedkope setjes is dat het zeer dramatisch weg drukken, met als gevolg scheve flensjes en dat soort gedoe.

        Doe mij dat ding op het werk maar, in de bankschroef een stuk koper persen is daarmee zo gebeurt. En als ik onder de auto moet pak ik de verrijdbare bankschroef er bij.

        Het enige wat je drukt zijn bolletjes en conishe flensjes. Ligt maar net aan de nippel/aansluiting op de andere leiding.

      2 berichten aan het bekijken - 1 tot 2 (van in totaal 2)
      • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.