Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
[rquote=1900776&tid=145275&author=de wit]bij mij staat hij nog 2 uur achter…[/rquote]
Dat ligt aan jezelf dan, ff in het persoonlijk controle paneel de tijd op GMT +1 zetten, dan staat ie nog maar een uur achter. Dan even wachten tot de zomertijd ingesteld wordt en dan klopt het weer :D
1 uur bijgesteld…. toen gaf hij error dat m’n avatar te groot was. is dit verandert, gebruik hem al lang…. ook deze maar aangepast.. nu nog wachten op het forum.