Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
http://www.opel-forum.nl/viewthread.php?tid=119350
door dit topic kwam ik op het idee.
om dit topic te openen.
ik kom het probleem vaker tegen.
en dacht dat we elkaar via dit topic dan wel konden helpen.
ik reis vaak van noord naar zuid.
mijn schoonouders wonen in maastricht.
en ga regelmatig op bezoek.
dus als er een keer iets in maastricht ligt.
zou ik dat best wel willen oppikken.
en ik denk dat er wel meer op dit forum zitten die veel km’s maken door nl.
k ben het met daruler eens maar, zoiets als een veerpootbrug of een kleppendeksel ofzo mag wel opgehaald worden door iemand anders:D toch?:hmmz ik maak ook zeer veel km voor iets wat niet zo veel kost:D dan heb je heb je alsnog een duurkoop gedaan:P
Auteur
Berichten
6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.