Forumindex › Forums › Modellen › Vectra, Signum › slotvangers Vectra achterportieren
- Dit onderwerp is leeg.
-
AuteurBerichten
-
30 december 2009 om 09:24 #17215602
zo gister maar weer bij de Vectra van een vriend het plaatwerk opgeknapt rond de slotvangers van de achter deuren van de Vectra Station.
maak hier zelf nette stukjes plaat werk voor en las deze er netjes rondom in,slijp de boel en een vleugje plamuur doet dan de rest kunst is netjes zonder al te veel plamuur .
mijn vraag is zijn hier nou nette orgineel stukken voor te koop .
bij de VOD ???? denken ze zeker weer dat ik opgenomen(gekke huis) moet worden,staan me zo verwonderlijk aan te kijken ???DAAR stukken in lassen ????
maar verkopen me wel graag spuitbus zetjes ,,Rob de magazijn man kent me al bij naam ,,, schit weer duurder 3 x in 3 maanden tijd zijn iedere keer paar dubbeltjes maar op e 15,25 ???
nou lijkt me gezien het aantal die ik nu gerepareerd heb toch een euvel laat staan kwaal te noemen!!!
NOG EEN BEUN MET ERVARING ????
Bert vectra B1
30 december 2009 om 10:39 #17579554dat is het ook en als je er niks aan doet is het ook een APK afkeur
of er ori stukken voor tekoop zijn … ja volgens mij wel maar dan moet je het hele achterscherm mee nemen (die stukken heb ik tenminste gezien) dus dat lijkt mij ook niet de bedoeling
30 december 2009 om 10:56 #17579555Mijne zijn nog niet verrot, maar het is bij deze vectra’s inderdaad een kwaal.
Willem
30 december 2009 om 14:22 #17579556toen ik mijn vectra b1 had ben ik daarmee naar de opeldealer gegaan hij was inmiddels 5 jaar oud toen
en dit werd kosteloos gerepareerd, hij moest wel dealer onderhouden zijn
dit was dus toen al bekend, ik heb het over 2003.
er is geen ruchtbaarheid aangegeven ,maar ieder die er mee terug ging werd het bij gemaakt30 december 2009 om 16:30 #17579557ja dat was bekend 1 e eigenaar dealer onderhouden aantoonbaar.. met een max van 8 jaar ach en dan begint het pas goed zichtbaar te worden.
goede service geweest van de VOD :cry.maar daar is nu bij de wat ouder wagens niks mee te doen zelf doen of uitbesteden ,,nou is het niet de hele wereld aan werk en kosten maar toch vandaar mijn vraag ook het is bekend probleem er is via Opel niet een pas stuk of plaatje .
ook universeel van veng of ander plaatwerk merk is er niks ja kompleet scherm deel daar zit het aan .
dus van daar noeste vlijt plaatje maken en netjes er in lassen ,beetje plamuren voor de slijp schade en bij spuiten met lakset van de Opel en dat gaat echt top beter zo als die roest zooi .ik was gister op het echte spuiten na in 3 uurtjes klaar en netjes hoor ,te koud voor spuiten geen verwarmnig !!
30 december 2009 om 18:20 #17579558Die van mijn oude vec werden toen niet kosteloos gemaakt, omdat ie 2 maanden te laat was geweest met een beurtje bij de VOD.
Heb het toen geplamuurd en gespoten. Niks meer van te zien en nooit meer last gehad !
Had overigens wel een randje kit aan de boven en zij-kanten van de slotvanger gedaan , dus daar kwam geen water meer !31 december 2009 om 12:02 #17579559ik doe achter de slot val dat verzinte ding een kunstof vul plaatje van 0,75 mm dik uit de bouw (raam vulling) plakken gaten door boren .
zit de boel niet meer ijzer op ijzer en roest het daar niet meer.
heb ik na de reparatie goede ervaring mee. heb er nu een stuk of 8 zo gerepareerd .
voor dat ik de slot val monteer gaat er een hoge druk slang met olie/tectyl even met een sproeikopje in de boutgaten loopt het lekker onder uit de balk vandaan .
en via de VOD vind ik kansloos zielig je geeft een bepaalde tijd garrantie op de carrosserie /roest ik vind als er aantoonbaar geen schade is geweest valt dat onder die garrantie of je nou bij hun of bij de dorps garrage in onderhoud bent .maar dat is nou bij uitstek de dealer, en ze doen het allemaal.
31 december 2009 om 15:42 #17579560Ik ook met mijn B, 10 jaar carrosserie garantie……. alleen 8 jaar op de c-stijl…. en die van mij was toen negen.
Ik heb het toen zo gelaten, was ook helemaal nog niet erg of zo, maar omdat ik het hier gelezen had was ik erachter aan gegaan, echter zonder suc6.Groet tim
31 december 2009 om 17:31 #17579561Ik kreeg het toendertijd bij mijn B2 station,er werd gezegd dat dit bij de volgende APK wel eens afkeur zou kunnen zijn. Opgelost door de slotvangers er af te halen de roest goed weg te schuren en er daarna carbonfolie in een mooi modelletje over te plakken en de slotvangers weer terug te zetten ,nooit meer iets van gehoord bij de APK.
En eerlijk is eerlijk zag er nog mooi uit ook.:jerry -
AuteurBerichten
- Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.