Achter de schermen zijn wij druk bezig met het vernieuwen van het forum. We bouwen aan een modern, sneller en toekomstbestendig platform, zodat we ook de komende jaren samen kunnen blijven sleutelen, delen en discussiëren.
Het nieuwe forum zal binnen enkele dagen online gaan.
⚠️ Belangrijk om te weten: Reacties en topics die vanaf nu nog op dit oude forum worden geplaatst, kunnen niet meer worden meegenomen naar het nieuwe forum. Om verlies van informatie te voorkomen, raden we aan om nieuwe berichten nog even uit te stellen totdat het vernieuwde forum live is.
Bedankt voor jullie begrip, geduld en trouw aan het forum. We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te verwelkomen op het nieuwe forum!
Ik heb in oktober 2007 een nieuwe Zafira gekocht nu komt het.
De auto was een half jaar oud , bij een koude start geeft het een knappent geluid is al een hele nieuwe uitlaat onder gekomen. opel zegt ligt aan de uit laat want deze zet uit en krimt weer.
Wie heeft er nog meer dit probleem.
Maar alleen met een koude start, als je hem start? Dan is je uitlaat nog helemaal niet warm hoor……
Zou eerder denken aan de startmotor die dit geluid maakt dat is de enige die met grote kracht eruit klapt als je auto gestart wordt….. Tenminste voor zover ik weet.
Auteur
Berichten
4 berichten aan het bekijken - 1 tot 4 (van in totaal 4)
Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.