Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ja, dat kan, maar dan zal je iets custom moeten gaan maken. Los/nieuw als aanbouw is verschikkelijk duur.
Komt er op neer dat je daar voor simpelweg je ABS Sensoren moet gaan aflezen en dan indien nodig de injectie onderbreken zodat die een of een paar slagen overslaat.
Toevallig is iemand van Autofans.nl daar mee bezig. Dhr JohnWoo bouwt het op z'n Toyota MR2 Turbo maar heeft al aangegeven dat z'n systeem (genaamd TCBox) op praktisch elke auto zou moeten werken.
Sja, het is moeite en 100 euro of iets in de trant van 750 of meer euro's.
Ik zou iig even wachten tot JohnWoo het af heeft en dan vragen naar de bouwtekening en software. Dat kan vast wel voor een paar tientjes vergoeding, en dan onderdelen aanschaffen voor nog een paar tientjes. Die microcontrollers enzo kosten tegenwoordig geen drol meer