Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
[rquote=1910764&tid=144813&author=louwe 16 klepper][rquote=1910504&tid=144813&author=Astraman]Volgens mij is zo'n ding puur cosmetisch, in de racerij heeft het een functie en dan is het gaaf ook zo'n ding te hebben, iets in die trend....[/rquote]
das wel met veel meer zooi zo wat aan auto,s gehangen wordt
tjah als ik zelf wat aan gort rijd
maak ik der geen topic van
[/rquote]
Dat moet je inderdaad maar niet doen, Dan krijg je "leedvermaak" hier haha.
Mja buiten dat, ik zou me kapot schamen omdat ik altijd beweer de beste chauffeur van Nederland te zijn....:angel
Neemt natuurlijk niet weg dat zoiets altijd kan gebeuren, als je net ff haast hebt ofzo. Maar dan liever tegen een stoeprand als tegen een ander, dan heb je de rapen gaar.