@Freestyler wrote:@Jo1 wrote:Wanneer alle slangen leidingen nieuw en goed zijn, mag, en kan het niet lekken.
Helemaal mee eens Jo. Echter heb ik het al mee gemaakt dat een NBR slang (nieuw, van de rol) met 1 jaar al begon te lekken (fabricage fout).
Dat zie je op moment van inbouwen niet. Maar wil niet zeggen dat het, omdat het nieuw en goed is (op dat moment) ook niet mis kan gaan.
En als die dan in de cabine gaat lekken, loopt al de benzine in de isolatiemat en vloermat. Wat betekend dat de bestuurder aardig bedwelmt kan raken van de benzine dampen. Niet bepaald bevorderlijk.
Tank zit idd ook binnen, maar in het koffer, niet in de cabine.
Koffer en cabine is 1 ruimte. daarbij zal hij de pomp echt niet op middenconsole monteren.
Benzine is zeer vluchtig. 1 druppel is vooral in cabine met koffer absoluut zeer waarneembaar!
Wanneer het zo ver is dat je isolatiemat vol met benzine loopt, spreek ik niet meer over lekkage, maar heb je eerder een serieuze spuiter. Levensgevaarlijk! Als je dat niet meer ruikt tijdens instappen, weet ik het ook niet meer.