Zekeringen

ReTiReD

Post weinig
Hallo,

Het is alweer een poosje geleden dat ik hier gepost heb, maar ik ben jullie hulp nodig :) Ik heb mijn oude e kadett weer kunnen terug kopen. Deze liep altijd prima, maar iemand heeft geprobeerd de accu op te laden op 24v ip 12v. Deze heeft de hele nacht aan de lader gestaan.

Ik ben niet heel handig kwa auto`s. Willen jullie meedenken wat ik het beste het eerste kan checken, en wat daarna? Alvast bedankt!
 
als ik jouw was zou ik de computer maar eens los maken en er aan ruiken als het verbrandruikt ik deze kapot door dat er een te hoge stroom op heeft gestaan
 
De accu zal wel stuk zijn, dus die zou ik vervangen.
en dan maar eens gewoon proberen.

Als er alleen op 24v geladen is zou het namelijk nog mee kunnen vallen.

Weet je wat voor blok er in je kadett ligt?

mvg
 
Hi! Dank voor de reacties (ik ben echt te druk geweest om de kadett op te halen). Er ligt een 2.0seh onderblok met c20ne kop in.

Ik zal deze week hopelijk de auto hierheen slepen. Dan begin ik inderdaad eens met de accu, en zal daarna eens computer snuffelen :)
 
Terug
Naar boven