Wervelkleppen werking vectra z22yh

Hallo,

Ik heb een vraag mbt de wervelkleppen in onze Vectra GTS 2006 2.2 (z22yh).

Ik kan de kleppen met de motor uit bewegen. Als ik de rail naar links druk, moet deze dan vanzelf weer naar rechts terugkomen?

Met de motor aan kan ik de rail NIET bewegen, klopt dit?

In de lage toeren trekt de auto moeilijk. Geen foutmeldingen op dit moment.

Voorheen een P1113 swirl flap sensor en P1112 swirl flap adaption malfunction.

Weet iemand waar deze sensor zit?

 

Gr. Mike

 
 
Dat kan natuurlijk, maar kan ook diverse andere oorzaken hebben. Beste even uitlezen met live data en kjiken of er geen andere problemen zijn zoals brandstofdruk te laag, verstopte uitlaat, defecte luchtmassameter enz.
 
Zover ik er verstand van heb.. de enige waarde die niet binnen de toleranties valt is "desires throttle postion". Maar weet niet wat ermee bedoeld word.
<p style="text-align: right;">
oma13wk8sb0m18f3wwdqqfly4uncjvp8.jpg
</p>
 
Wervelkleppen vervangen maar helaas houd de vectra nog steeds in.

Vermogen is niet zoals het hoort.. iemand nog ideeën waar het aan kan liggen?
 
Live data bekeken, vooral brandstofdruk bijvoorbeeld? Meeste hebben een defecte hogedrukpomp bij problemen met inhouden.
 
Hopelijk is het een beetje duidelijk. Bij stationair toeren en beetje gas geven ..ik weet niet wat de juiste waardes zijn voor de brandstof druk.
 
Terug
Naar boven