vec 2000 gekocht

opelpower89

Loopt hier de deur plat
dag mensen



heb van de week een vectra 2000 gekocht

na een tijdje zoeken

hij is van 90 donkerblauw zo ver als ik kan zien alleen geroest onder de accu

hij heeft 152000 gelopen ingevoerd vanuit DE

schuifdak is gemold omdat eigenaar sleutels kwyt was en zo de auto heeft opengemaakt hier door lekte hij en is hele plafond bekleding zwart groen van de schimmel:S:S

de prijs was dan wel een lachertje





waar moet ik bij deze auto kijken na roest ???

wat zijn de meest voor komende plekken??/





gr mike
 
Vectras van dat boujaar zijn behoorlijk roestgevoelig.

Met dank aan Paashaas:





Typische Vectra A kwaaltjes :



Typische Vectra A kwaaltjes :



- Roest (wielkasten achter, kofferbak, dorpels en deuren)

- Bougiekabels slecht

- Kraken draagarmen voor: stabilisatorrubbers (niet defect / maakt alleen geluid)

- Deurvangers lam

- Handrem: blijven hangen: Handrem kabels gaar (Alleen bij schijfremmen)

- De achter-uit versnelling wil wel eens wat moeilijk pakken, meestal even opnieuw in de vrij, opnieuw koppelen...(typische opelkwaal)





Wat roest verder betreft:

Ook achter de zijkanten van de achterbumpers kun je nog lelijke verrassingen tegenkomen. Verder ook letten op roestende chassisbalken voor (waar je motor op bevestigd is).
 
nou,als je schuifdak lekt en de hemel onder de schimmel zit, dan heb je best kans dat er overal roest onder de dakhemel bekleding zit natuurlijk !:o



greetz,
 
Kijk HIER

hier is, die jongen heeft alle plekken waar de 2000 "hoort" te roesten. Ik had dezelfde plekken, en je hebt echt mazzel als het minder is. (sorry voor de ontmoediging)
 
Terug
Naar boven