tractie control lampje

hoi ik was naar eds geweest om de auto te laten afstellen , maar nu brand continu het lampje van de asr , was bij de opel dealer geweest om hem uit te lezen , conclusie hij heeft geen rijsnelheid aan en ze kunnen hem ook niet uit zetten . Heeft iemand hier ook ervaring mee , of een oplossing .



mvg danny2410
 
Als het daarvoor nog niet zo was dan is de conclusie vrij eenvoudig.



EDS heeft iets verkeerd gedaan dus in dit geval.
 
heb je een blow-off ventiel erop?zo ja welke?gaf bij mij ook problemen na het afstellen.blaast lucht af die al gemeten is.daardoor valt ie op storing (TC lampje aan)
 
hoi deef alles goed , ik was bij eds geweest na meeting 245 pk en 392 nm , auto rijd goed enkel het lampje van de asr brande , en ze zeiden bij eds dat die na 7 minuten uit moest gaan . Ik was gelijk langs de dealer geweest om uit te lezen , en de computer vond geen rijsnelheid en ze konden hem niet uitzetten , maar ik heb er geen blow of op . wel was mijn luchtmassa meter stuk omdat de auto begon te schokken ,maar dat was al voordat ik naar eds ging . dat gaf de computer wel aan want mijn motormanagment lampje brande al een tijdje , maar ik dat dat dat kwam omdat ik andere injectoren had geplaatst .

dus ik heb ook net eds gemailt om te kijken wat ze daarop zeggen . komt wel goed .



mvg danny2410
 
Na het vervangen van de luchtmassa meter is het lampje ook uit gegaan , enkel nu schokt de auto nog een beetje ,licht het aan de bougies ik heb er nu bosch f5dpor in zitten of licht het aan de nieuwe injectoren 470 ccm .



mvg danny2410
 
Terug
Naar boven