skibox op insignia sportstourer

wie heeft er al ervaring met het plaatsten van skibox op de sportstourer, ik heb het geprobeerd maar als je de buitenste punten neemt met je lastdragers dan komen de bevestigings punten van de skibox niet uit en als de andere plaatsen neemt met de lastdragers dan steekt de skibox of aan de voorkant of aan de achterkant een heel stuk over de lastdrager ??
 
zelf de originele dakdragers van opel gemonteerd incl. de hapro carver 8.5. dit is een mooie grote dakkoffer (L x B X H (cm): 215 x 90 x 43).

Deze rust bij mij op de voorste en middelste bevestigingspunten.

Het monteren van de dakkoffer is een eitje met de masterfit bevestigingspunten. Ja het steekt een klein stukje over, maar daar heb je met het rijden totaal geen last van. De achterkant houdt al voor de sharkfin antenne op, zodat de kofferbakklep ook volledig open kan.

al met al super (ook qua rijgedrag en extra brandstofverbruik:thumbup
 
Terug
Naar boven