Passen deze velgen op een corsa C?

harryastra

Post weleens wat
Heb afgelopen zaterdag mijn Corsa B 1.2 ingeruild op een Corsa D sport 1.4 uit 2007. Moet zeggen, een hele vooruitgang! :D :kewlpics volgen nog! Nu had ik onder mijn corsa B winterbanden op 13 inch stalen velgen die dus niet onder mijn Corsa D passen. Nu heeft mijn tweelingbroer een Corsa C diesel en wij vragen ons af of de afwijking die deze velgen geven een probleem is op de auto. Heb de gegevens van de band die nu onder de Corsa C zit en de winterband even ingevuld op de site:



bandenmaatvergelijkingcorsawinterbanden.jpg




Weet iemand of deze velgen en banden zonder problemen gemonteerd kunnen worden op de Corsa C?
 
@johanhummer9 wrote:Velgen van corsa c passen niet op een corsa d , naaf is anders volgens mij



Bedankt voor je reactie maar dat was niet mijn vraag: Ze komen van een B en moeten op een C!
 
oeps te snel gelezen velgen van een B passen op een C en anders om , maar ik zie nergens een bandenmaat dus kan niet zeggen of het afwijkt
 
@johanhummer9 wrote:oeps te snel gelezen velgen van een B passen op een C en anders om , maar ik zie nergens een bandenmaat dus kan niet zeggen of het afwijkt

Geeft niet, in het rode vak zie je de bandenmaten en het verschil is -1,6% t.o.v. de normale band onder de corsa c. min vraag is of dit verschil kan of dat het te groot is?
 
@johanhummer9 wrote:je zou dus iets langzamer gaan dan in het het echt , maar ik zie dat je 13 inch onder de corsa C wil doen ?



Wil ze idd onder een Corsa C doen, het gaat in dit geval om een 1.3CDTI.



Zijn er mensen die met deze maten onder hun Corsa C rijden?
 
1,6% negatieve afwijking is overkoombaar. Vanaf 2,5% zou ik me zorgen gaan maken (is ronduit irritant).



Verder: Nee, dit gaat waarschijnlijk niet passen in verband met de remmen.

De Corsa C 1.3CDTi (Z13DT) heeft remschijven van 260mm. Die zijn zelfs groter als die van de Corsa B GSi (256mm) en daar kan je al geen 13inch op monteren.
 
Terug
Naar boven