opel embleem verwijderd lakschade ??

gtcz19dth

Post weinig
zojuist heb ik mijn opel embleem eraf gehaald een beetje verwarmd en met een visdraadje losgehaald

ik was van plan alle emblemen eraf te halen behalve boven de kofferbaksleutel

alleen tot mijn verbazing lijkt het alsof de lak er helemaal af is daarmee bedoel ik de witte lijnen

klopt het dat de lak losgelaten heeft of moet ik gewoon harde poetsen?

IMG_0706_zps8a49b112.jpg
 
voel er eens zachtjes met je nagel over... als het dieper dan je lak ligt, is je lak eraf. Is het een bultje, dan zijn het lijmresten.

Lijmresten had ik ook, die heb ik eraf gehaald met aceton en een wattenstaafje, duurt wel even maar is het veiligste voor je lak
 
het is best vreemd. Want bij een maat van me met zn zwarte corsa zie je nog steeds wat jij hebt. ook na van alles proberen.

En bij mijn zilvere corsa gaat het er prima af. Je ziet wel dat er iets heeft gezeten maar dan moet je echt heeeeeel goed kijken.



Maar ik denk toch dat het lijmresten zijn aangezien het er bij mij wel af ging. Misschien proberen wat Smithy zegt.
 
ik heb inmiddels het embleem terug geplakt



voelde heel licht iets met mn nagel maar het leek er toch echt op dat de lak eraf was

dus ik ben blij dat het er weer op zit en waag het toch liever niet om de rest ook te proberen
 
Zwart Unikleur is veel zwakker als grijs metallic.



Daar schuilt het probleem, bij mijn Buurjongen zijn vectra hebben ze het logo eraf gerukt, blijf je ook zien, ook na poetsen enzo..



Willem
 
Op bordeaux rood mettalic blijf je het ook zien, allemaal kleine deukjes in de lak. Heb het idee dat de lak niet volledig uit was gehard toen de emblemen er ooit op kwamen.
 
Terug
Naar boven